T1210-82NG Tamura
  • Part Number: T1210-82NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 82NH 900MA 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-82NG Tamura
    T1210-82NG Tamura
    T1210-82NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-82NG is described as FIXED IND 82NH 900MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V