T1210-47NG Tamura
  • Part Number: T1210-47NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-47NG Tamura
    T1210-47NG Tamura
    T1210-47NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-47NG is described as FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM