T1210-39NG Tamura
  • Part Number: T1210-39NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 39NH 1A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-39NG Tamura
    T1210-39NG Tamura
    T1210-39NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-39NG is described as FIXED IND 39NH 1A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK