T1210-2R2G Tamura
  • Part Number: T1210-2R2G
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-2R2G Tamura
    T1210-2R2G Tamura
    T1210-2R2G is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-2R2G is described as FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"