T1210-22NG Tamura
  • Part Number: T1210-22NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 22NH 1A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-22NG Tamura
    T1210-22NG Tamura
    T1210-22NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-22NG is described as FIXED IND 22NH 1A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM