T1210-1R2G Tamura
  • Part Number: T1210-1R2G
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1.2UH 300MA 2.4 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-1R2G Tamura
    T1210-1R2G Tamura
    T1210-1R2G is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-1R2G is described as FIXED IND 1.2UH 300MA 2.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK