T1210-18NG Tamura
  • Part Number: T1210-18NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 18NH 1A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-18NG Tamura
    T1210-18NG Tamura
    T1210-18NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-18NG is described as FIXED IND 18NH 1A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS