T1210-12NG Tamura
  • Part Number: T1210-12NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 12NH 1A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1210-12NG Tamura
    T1210-12NG Tamura
    T1210-12NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1210-12NG is described as FIXED IND 12NH 1A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.