T1008-82NG Tamura
  • Part Number: T1008-82NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 82NH 1A 220 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1008-82NG Tamura
    T1008-82NG Tamura
    T1008-82NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1008-82NG is described as FIXED IND 82NH 1A 220 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE