T1008-68NG Tamura
  • Part Number: T1008-68NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 68NH 1A 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1008-68NG Tamura
    T1008-68NG Tamura
    T1008-68NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1008-68NG is described as FIXED IND 68NH 1A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.