T1008-47NG Tamura
  • Part Number: T1008-47NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 47NH 1A 160 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1008-47NG Tamura
    T1008-47NG Tamura
    T1008-47NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1008-47NG is described as FIXED IND 47NH 1A 160 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM