T1008-27NG Tamura
  • Part Number: T1008-27NG
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 27NH 1A 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1008-27NG Tamura
    T1008-27NG Tamura
    T1008-27NG is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1008-27NG is described as FIXED IND 27NH 1A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.