PL56-20-130B Tamura
  • Part Number: PL56-20-130B
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
  • Category: Power Transformers
  • Status:
  • Available: 212
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PL56-20-130B Tamura
    PL56-20-130B Tamura
    ---> Other parts by Tamura
    ---> Power Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Power Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH