PL2.5-20-130B Tamura
  • Part Number: PL2.5-20-130B
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
  • Category: Power Transformers
  • Status:
  • Available: 549
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PL2.5-20-130B Tamura
    PL2.5-20-130B Tamura
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM