EPM2405SJ Tamura
  • Part Number: EPM2405SJ
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 500MA 12W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EPM2405SJ Tamura
    EPM2405SJ Tamura
    EPM2405SJ is manufactured by Tamura and is categorized in the DC/DC Converters category. EPM2405SJ is described as DC/DC CONVERTER 24V 500MA 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM