EPM1205SJ Tamura
  • Part Number: EPM1205SJ
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 500MA 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EPM1205SJ Tamura
    EPM1205SJ Tamura
    EPM1205SJ is manufactured by Tamura and is categorized in the DC/DC Converters category. EPM1205SJ is described as DC/DC CONVERTER 12V 500MA 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V