DPV-1.0-330 Talema Group
  • More about DPV-1.0-330 Talema Group
    DPV-1.0-330 Talema Group
    DPV-1.0-330 is manufactured by Talema Group and is categorized in the Fixed Inductors category. DPV-1.0-330 is described as FIXED IND 330UH 1A 193 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.