DPO-2.0-150 Talema Group
  • More about DPO-2.0-150 Talema Group
    DPO-2.0-150 Talema Group
    DPO-2.0-150 is manufactured by Talema Group and is categorized in the Fixed Inductors category. DPO-2.0-150 is described as FIXED IND 150UH 2A 106 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.