DPO-1.0-100 Talema Group
  • More about DPO-1.0-100 Talema Group
    DPO-1.0-100 Talema Group
    DPO-1.0-100 is manufactured by Talema Group and is categorized in the Fixed Inductors category. DPO-1.0-100 is described as FIXED IND 100UH 1A 97 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Talema Group
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"