DPO-0.5-150 Talema Group
  • More about DPO-0.5-150 Talema Group
    DPO-0.5-150 Talema Group
    DPO-0.5-150 is manufactured by Talema Group and is categorized in the Fixed Inductors category. DPO-0.5-150 is described as FIXED IND 150UH 500MA 173 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Talema Group
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"