CAF-7.6-0.22 Talema Group
  • More about CAF-7.6-0.22 Talema Group
    CAF-7.6-0.22 Talema Group
    CAF-7.6-0.22 is manufactured by Talema Group and is categorized in the Common Mode Chokes category. CAF-7.6-0.22 is described as CMC 2.2MH 7.6A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Talema Group
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE