TLF14CB1021R5K1 Taiyo Yuden
  • More about TLF14CB1021R5K1 Taiyo Yuden
    TLF14CB1021R5K1 Taiyo Yuden
    TLF14CB1021R5K1 is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Common Mode Chokes category. TLF14CB1021R5K1 is described as CMC 1MH 1.5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH