NS12575T2R7NN Taiyo Yuden
  • More about NS12575T2R7NN Taiyo Yuden
    NS12575T2R7NN Taiyo Yuden
    NS12575T2R7NN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12575T2R7NN is described as FIXED IND 2.7UH 7.69A 10.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.