NS12575T220MNV Taiyo Yuden
  • More about NS12575T220MNV Taiyo Yuden
    NS12575T220MNV Taiyo Yuden
    NS12575T220MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12575T220MNV is described as FIXED IND 22UH 4.05A 31.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK