NS12575T101MNV Taiyo Yuden
  • More about NS12575T101MNV Taiyo Yuden
    NS12575T101MNV Taiyo Yuden
    NS12575T101MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12575T101MNV is described as FIXED IND 100UH 2.01A 132 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.