NS12575T100MNV Taiyo Yuden
  • More about NS12575T100MNV Taiyo Yuden
    NS12575T100MNV Taiyo Yuden
    NS12575T100MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12575T100MNV is described as FIXED IND 10UH 5.55A 18.72 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.