NS12565T4R2NN Taiyo Yuden
  • More about NS12565T4R2NN Taiyo Yuden
    NS12565T4R2NN Taiyo Yuden
    NS12565T4R2NN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12565T4R2NN is described as FIXED IND 4.2UH 5.91A 15.12 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.