NS12565T470MNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS12565T470MNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 2.78A 69 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS12565T470MNV Taiyo Yuden
    NS12565T470MNV Taiyo Yuden
    NS12565T470MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12565T470MNV is described as FIXED IND 47UH 2.78A 69 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F