NS12565T330MN Taiyo Yuden
  • More about NS12565T330MN Taiyo Yuden
    NS12565T330MN Taiyo Yuden
    NS12565T330MN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12565T330MN is described as FIXED IND 33UH 3.22A 46.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F