NS12565T221MNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS12565T221MNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 220UH 1.18A 327.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS12565T221MNV Taiyo Yuden
    NS12565T221MNV Taiyo Yuden
    NS12565T221MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12565T221MNV is described as FIXED IND 220UH 1.18A 327.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"