NS12565T220MNV Taiyo Yuden
  • More about NS12565T220MNV Taiyo Yuden
    NS12565T220MNV Taiyo Yuden
    NS12565T220MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12565T220MNV is described as FIXED IND 22UH 3.91A 37.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F