NS12565T100MN Taiyo Yuden
  • More about NS12565T100MN Taiyo Yuden
    NS12565T100MN Taiyo Yuden
    NS12565T100MN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12565T100MN is described as FIXED IND 10UH 4.75A 23.88 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.