NS12555T471MN Taiyo Yuden
  • More about NS12555T471MN Taiyo Yuden
    NS12555T471MN Taiyo Yuden
    NS12555T471MN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12555T471MN is described as FIXED IND 470UH 800MA 624 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"