NS12555T331MN Taiyo Yuden
  • More about NS12555T331MN Taiyo Yuden
    NS12555T331MN Taiyo Yuden
    NS12555T331MN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12555T331MN is described as FIXED IND 330UH 960MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.