NS12555T101MN Taiyo Yuden
  • More about NS12555T101MN Taiyo Yuden
    NS12555T101MN Taiyo Yuden
    NS12555T101MN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12555T101MN is described as FIXED IND 100UH 1.86A 140.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.