NS12555T100MNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS12555T100MNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 5.04A 21 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS12555T100MNV Taiyo Yuden
    NS12555T100MNV Taiyo Yuden
    NS12555T100MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12555T100MNV is described as FIXED IND 10UH 5.04A 21 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE