NS12555T100MN Taiyo Yuden
  • More about NS12555T100MN Taiyo Yuden
    NS12555T100MN Taiyo Yuden
    NS12555T100MN is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS12555T100MN is described as FIXED IND 10UH 5.04A 21 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.