NS10165T6R8NNA Taiyo Yuden
  • More about NS10165T6R8NNA Taiyo Yuden
    NS10165T6R8NNA Taiyo Yuden
    NS10165T6R8NNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10165T6R8NNA is described as FIXED IND 6.8UH 5.22A 16.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"