NS10165T4R7NNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10165T4R7NNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.88A 13.44 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10165T4R7NNV Taiyo Yuden
    NS10165T4R7NNV Taiyo Yuden
    NS10165T4R7NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10165T4R7NNV is described as FIXED IND 4.7UH 5.88A 13.44 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A