NS10165T4R7NNA Taiyo Yuden
  • More about NS10165T4R7NNA Taiyo Yuden
    NS10165T4R7NNA Taiyo Yuden
    NS10165T4R7NNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10165T4R7NNA is described as FIXED IND 4.7UH 5.88A 13.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK