NS10165T2R2NNA Taiyo Yuden
  • More about NS10165T2R2NNA Taiyo Yuden
    NS10165T2R2NNA Taiyo Yuden
    NS10165T2R2NNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10165T2R2NNA is described as FIXED IND 2.2UH 7.32A 8.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"