NS10165T220MNV Taiyo Yuden
  • More about NS10165T220MNV Taiyo Yuden
    NS10165T220MNV Taiyo Yuden
    NS10165T220MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10165T220MNV is described as FIXED IND 22UH 3.1A 43 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM