NS10165T100MNV Taiyo Yuden
  • More about NS10165T100MNV Taiyo Yuden
    NS10165T100MNV Taiyo Yuden
    NS10165T100MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10165T100MNV is described as FIXED IND 10UH 4.66A 20.88 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F