NS10155T4R7NNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10155T4R7NNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.01A 13.44 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10155T4R7NNV Taiyo Yuden
    NS10155T4R7NNV Taiyo Yuden
    NS10155T4R7NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10155T4R7NNV is described as FIXED IND 4.7UH 6.01A 13.44 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.