NS10155T3R3NNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10155T3R3NNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6.49A 11.65 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10155T3R3NNV Taiyo Yuden
    NS10155T3R3NNV Taiyo Yuden
    NS10155T3R3NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10155T3R3NNV is described as FIXED IND 3.3UH 6.49A 11.65 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM