NS10155T2R2NNV Taiyo Yuden
  • More about NS10155T2R2NNV Taiyo Yuden
    NS10155T2R2NNV Taiyo Yuden
    NS10155T2R2NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10155T2R2NNV is described as FIXED IND 2.2UH 7.61A 8.64 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.