NS10155T220MNV Taiyo Yuden
  • More about NS10155T220MNV Taiyo Yuden
    NS10155T220MNV Taiyo Yuden
    NS10155T220MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10155T220MNV is described as FIXED IND 22UH 2.8A 51.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.