NS10155T220MNA Taiyo Yuden
  • More about NS10155T220MNA Taiyo Yuden
    NS10155T220MNA Taiyo Yuden
    NS10155T220MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10155T220MNA is described as FIXED IND 22UH 3.12A 45.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X