NS10155T150MNV Taiyo Yuden
  • More about NS10155T150MNV Taiyo Yuden
    NS10155T150MNV Taiyo Yuden
    NS10155T150MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10155T150MNV is described as FIXED IND 15UH 3.4A 37.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT