NS10155T100MNA Taiyo Yuden
  • More about NS10155T100MNA Taiyo Yuden
    NS10155T100MNA Taiyo Yuden
    NS10155T100MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10155T100MNA is described as FIXED IND 10UH 4.4A 24 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.